بانک جزوات آموزش گرامر یکبار برای همیشه

فروشنده
تاریخ انتشار
۱۴ تیر ۱۳۹۶
دسته بندی
تعداد بازدیدها
2516 بازدید

در این محصول مجموعه کتب انگلیسی آموزش گرامر به هماره آپدیت روزانه ، هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار میگیرد.و همچنین مجموعه کتب آموزش گرامر به زبان فارسی که در فضای مجازی برای فروش قرار داده شده جمع آورش شده است توجه داشته باشید که تنها یکی از این کتاب ها در یکی از سایتها با قیمت ۲۵ هزار تومان برای فروش قرار داده شده و لی این کتاب تنها یکی از صدها کتابی است که در این بسته قرار دارد. در صورتی که این محصول رضایت شما را بعد از خرید جلب نکرد هزینه به خریدار عودت داده می شود.

چطور گرامر یاد بگیریم؟

گرامر یکی از جنبه های زبان است که زبان آموزان درباره آن عقاید متفاوتی دارند بعضی از زبان آموزان به یادگیری قواعد دستور زبان و انجام تعداد زیادی تمرینات دستور زبان علاقه ی زیادی دارند.بعضی ها از گرامر متنفرند و فکر می کنند این بخش خسته کننده ترین بخش یادگیری زبان  جدید است.هر نظری که نسبت به گرامر دارید به هر حال،شما نمی توانید از گرامر فرار کنید.گرامر در هر جمله ای که شما می خوانید یا می نویسید،صحبت می کنید یا می شنوید وجود دارد.گرامر یا دستور زبان کلمه ای است برای قوانینی که مردم از آن تبعیت می کنند وقتی آن ها از یک زبان استفاده می کنند.ما به همان اندازه که به قوانین در یک بازی نیاز داریم  به آن قوانین نیازمندیم.اگر  هیچ قانونی وجود نداشته باشد یا همه از قوانین خودشان پیروی کنند بازی به زودی شکست خواهد خورد.این دقیقا مشابه زبان است.بدون قوانین ما قادر نخواهیم بود با دیگران ارتباط برقرار کنیم.

بنابرین شما نمی توانید از گرامر فرار کنید. اما سوال مهم و کلیدی اینجاست! بهترین راه برای یادگیری گرامر چیست؟ شما می توانید قوانین یک بازی را به سادگی با بازی کردن آن یاد بگیرید.شما مطمئنا اشتباه خواهید کرد.شما ممکن است حتی زخمی شوید.اما در نهایت شما خواهید دانست که چطور بازی کنید.البته قوانین یک زبان پیچیده تر از قواعد و قوانین یک بازی است.اما دقیقا این که شما چطور زبان خودتان را یاد گرفتید در حالی که هیچ کس به شما قواعد زبان مادری را آموزش نداد  زمانی که شما در حال بزرگ شدن بودید .و در حال حاضر شما هرگز اشتباه گرامری نمی کنید.

یادگیری زبان دوم با یک روش طبیعی امکان پذیر است.البته اگر شما زمان کافی داشته باشید و در یک مکان مناسب زندگی کنید.به عنوان مثال اگر شما یک پسر کره ای هستید و در سن ۶سالگی به روسیه نقل مکان می کنید وبه مدرسه روسی می پیوندید و هر روز با دوستان روسی بازی می کنید.شما احتمالا هر آنچه که نیاز دارید درباره گرامر روسی،درسن ۱۵ سالگی می دانید بدون نیاز به داشتن درس گرامر و یا خواندن یک کتاب گرامر.

اکثر مردم برای یادگیری یک زبان جدید وقت زیاد و وضعیت ایده آلی ندارند.بنابرین بهترین  راه  برای یادگیری گرامر انگلیسی چیست؟متاسفانه هیچ پاسخ ساده ای برای این سوال وجود ندارد.در کنار ایده های مختلف زیادی درباره ی آموزش گرامر،ایده های زیادی هم درباره یادگیری گرامر وجود دارد.بسیاری از معلمان به اهمیت درس های گرامری که به مطالعه قوانین گرامری و تمرین های عملی زیاد اختصاص داده شده اعتماد دارند.معلمان دیگر احساس می کنند گرامر با انجام فعالیت های زبانی مختلف، بدون تمرکز مستقیم روی قوانین بهتر یاد گرفته  می شود.

در اینجا چند توصیه آورده ایم که به شما کمک می کند که گرامر را به طور موثرتری یاد بگیرید.

آنچه که شما می توانید انجام دهید:

به گرامر آگاه باشید.درباره گرامر فکرکنید.به جنبه هایی از گرامر زبان انگلیسی که مشابه یا بسیار شبیه به گرامر زبان شماست توجه کنید(برای مثال استفاده از حروف تعریف درزبان آلمانی شبیه استفاده آن ها در زبان انگلیسی است.)توجه کنید که در انگلیسی یک ایده چطور بیان می شود وهمان ایده در زبان شما چطور بیان شده است. برای مثال انگلیسی ها از زمان حال کامل برای بیان  یک دوره زمان  که در گذشته آغاز شده و تا زمان حال ادامه دارد استفاده می کنند.(به عنوان مثال: have had this watch صهhave had this For 10 yearsتفاده می کنند.(به عنوان مثال:ده در زبان شما چطور بیان شده است. برای انی شبیه استفاده آن ها در زبان اFor 10 years I من این ساعت مچی را به مدت ۱۰ سال داشته ام) زبان های زیاد دیگری از زمان حال برای بیان همین ایده استفاده می کنند.اگر شما به تفاوت ها وشباهت های گرامر توجه کنیدشما احتمالا قواعد را خیلی سریع یاد می گیرید.

کتاب های انگلیسی بسیاری بخوانید.این ممکنه عجیب به نظر برسد.اما در حقیقت تمام زمانی که شما در حال خواندن انگلیسی هستید(و همچنین به انگلیسی گوش می دهید)شما در حال گرفتن مدل های صحیح گرامری هستید که به شما در نوشتن و صحبت کردنتان کمک خواهد کرد.این به شما کمک خواهد کرد که شما ایده هایتان را بیان کنید زمانی که شما کارتان را بررسی می کنید.البته این خیلی بهتر است که شما بتوانید با آگاهی دستوری که در پاراگراف قبل بحث شد بخوانید.به این معنا که شما برای خودتان از زمان به زمان می گویید.پس اینکه شما چطوراین کار را در زبان انگلیسی انجام می دهید!

روی جنبه هایی از گرامر تمرکز کنید که شما شخصا آن ها را سخت می دانید(اگر شما هیچ ایده ای ندارید که چه جنبه ای از گرامر انگلیسی بیشترین مشکل شماست از معلمتان بپرسید)بخصوص در نوشته هایتان ،زمانی که شما در حال ویرایش کارتان هستید شما می توانید روی این بخش ها بیشتر تمرکز کنید. این در صحبت کردن مشکل تر است .اما در اینجا هم گاهی اوقات شما می توانید بخشی را در نظر بگیرید که زمان بیشتری برای امتحان کردن نیاز دارد و نکته مهم آن را بفهمید.برای مثال اگر شما در حال بازگویی یک داستان به زمان حال هستید شما می توانید به خودتان یادآوری کنید که شما نیاز به S در سوم شخص مفرد دارید.

اگر شما دوست ندارید تمرینات گرامر انجام دهید یا گرامر آموزش داده شود.بنابراین خیلی اهمیت دارد که توصیه هایی که در پاراگراف بالا گفته شد را دنبال کنید.شما بهتر است الگوها و قواعد زبان را برای خودتان کار کنید.

اگر شما واقعا دوست دارید تمرینات گرامر را انجام دهید .این عالیه.اما خوب بودن در تمرینات گرامر به معنای این نیست که شما در کارتان اشتباه نخواهید کرد.شما می توانید شبیه کسی باشید که با خواندن یک کتاب یادگرفته است که چطور تنیس بازی کند.اما اگر یک باردر زمین تنیس قرار بگیرد.او نمی تواند یک ضربه درست به توپ بزند.اگر شما تصمیم به انجام تمرینات گرامر گرفته ایدسعی کنید فراتر از جای خالی پرکردن یا انجام دادن پاسخ های چند گزینه ای باشد.چند جمله از خودتان بنویسید که همان قواعدی که در حال تمرین کردن هستید را دنبال کند.

افعال بی قاعده  ای که رایج تر است را یاد بگیرید.

اگر شما می توانید این افعال را به طور خودکار استفاده کنید. این قابلیت به شما این فرصت را  می دهد که بر روی بخش های دیگری که قصد گفتنش را دارید تمرکز کنید.یادگیری آن ها آسان است اگر شما چندین بار آن ها را به خودتان بگویید.

اگر شما بسیار بسیار به گرامر علاقه مند هستید این بخش را بخوانید.

یک برنامه کامپیوتری به نام Concordancerوجوددارد که به شما کمک می کند یادبگیرید چگونه کلمات استفاده می شوندو چطور گرامر عمل می کند.وقتی شما کلمات رادر  Concordancer تایپ می کنید. این برنامه به شما صدها نمونه از کلمات در خلاصه ای از جملات کوتاه نشان می دهد.به عنوان مثال اگر شما می خواهید یاد بگیریدچطور حال کامل استمراری استفاده می شود.شما می توانید I have been را تایپ کنید. کامپیوتر به شما لیستی از جملات کوتاهی که شامل این کلمات است از درون روزنامه ها و کتاب ها در اختیار شما قرار می دهد.برای مثال:

I have been waiting for two months for a letter from my pen-friend.

I have been living in German for 3 years.

I have been learning English since 1999.

شما این نمونه ها را مطالعه کنید.شما می توانید برای خودتان به راحتی ،نقش گرامری استفاده از زمان حال کامل استمراری را کار کنید.

ادامه مطلب

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.